Kui olete otsustanud osta interaktiivse tahvli, siis palju õnne! Olete õigel teel. Teame, kui keeruline on valida Teie klassiruumi või töökoha jaoks kõige sobivam interaktiivne tahvel. Oleme siin, et muuta otsuse tegemise palju lihtsamaks. Interaktiivsetel tahvlitel on palju erinevaid mudeleid, suurusi ja funktsioone, mida peaksite otsuse tegemisel arvesse võtma.

1) Interaktiivse tahvli suurus

Kõige olulisem punkt on kahtlemata interaktiivse tahvli suurus. Interaktiivseid tahvleid on kolmes erinevas suuruses, 65 tolli, 75 tolli ja 86 tolli. Oluline on valida õige ekraani suurus sõltuvalt ruumi suurusest. Meie soovitus on nagu näidatud allpool;

  • Alla 20 m² suuruste ruumide puhul soovitame 65-tollise ekraani suurust.
  • 20-50 m² suuruste ruumide puhul soovitame 75-tollise ekraani suurust.
  • Üle 50 m² suuruste ruumide puhul soovitame 86-tollise ekraani suurust.

Loomulikult on see meie soovitus ja eelistatav ekraani suurus võib sõltuda ka ruumi paigutusest ja Teie eelarvest.

2) Kas interaktiivse tahvlil on Android Moodul?

Üks oluline asi, mis eristab meie interaktiivseid tahvleid, on integreeritud Android-mooduli olemasolu. Integreeritud Android-moodul võimaldab Teil interaktiivset tahvlit kasutada iseseisvalt, ilma arvutita. Interaktiivset tahvli saate kasutada nagu kasutate Androidi nutitelefoni. Androidi moodul pakub palju erinevaid funktsioone, näiteks ekraani peal kirjutamise funktsioone, sisseehitatud valgetahvlirakendust ja erinevaid õppevahendeid. Samuti on võimalik installida oma lemmikharidusrakendused, näiteks Kahoot, Zoom, Google Classroom, Khan Academy jne.

Loomulikult on võimalik interaktiivset tahvli kasutada ilma Androidita. Meie valikulised integreeritavad OPS-arvutimoodulid võimaldavad Teil Windowsi arvuti interaktiivsele tahvlile integreerida. Kui Te ei soovi osta OPS-arvutimoodulit, on võimalik kasutada ka oma arvutit. Pakume tasuta Windowsi rakendusi koos Teie interaktiivse tahvli ostuga, näiteks;

  • valgetahvli rakendus
  • ekraani jagamise ja juhtimise rakendus
  • ekraani salvestamise rakendus

Kui soovite interaktiivset tahvli klassiruumis kasutada, on meie soovituseks integreeritud Android-mooduliga interaktiivne tahvel. Androidi lisafunktsioonid ja paindlikkus haridusrakenduste installimiseks tulevad alati kasuks. Vajaduse korral saate alati Windowsi süsteemile üle minna, kasutades integreeritavat OPS-arvutit või oma arvutit.

Interaktiivne tahvel - Emkotech Nova
Interaktiivne tahvel - Emkotech Noval on integreeritud Androidi moodul. Distantsõpe jaoks on ideealne!

Kui Teil on eelarve piiratud ja arvate, et Windows arvuti funktsionaalsus on Teie jaoks piisav, soovitame interaktiivset tahvli ilma Android-moodulita.

3) Interaktiivse tahvli puutetehnoloogia

Interaktiivse tahvli peamine funktsioon on puutetundlik ekraan. Interaktiivne tahvel peaks pakkuma sujuvat kirjutamiskogemust ilma viivitusteta ja toetama vähemalt 10 sõrme multi-touch funktsionaalsust. Soovitame enne ostmist alati interaktiivset ekraani ise proovida, et veenduda puuteekraan töötab ideaalselt.

Alati pakume klientidele võimalust proovida Emko tooteid meie showruumis. Aega kokku leppimiseks võtke palun meiega ühendust!

4) Interaktiivse tahvli turvalisus ja vastupidavus

Interaktiivne tahvel peaks olema vastupidav igasugustele kahjustustele. Paks karastatud klaas, terasraamkonstruktsioon ja vastupidav seinakinnitus on mõned olulised turvapunktid, mis tagab pikaajalise probleemivaba kasutamise.

Interaktiivne süsteem - Emkotech libiseva tahvli süsteem
Interaktiivne süsteem - Emkotech libiseva tahvli süsteemiga saate 4 valgetahvli koos interaktiivse tahvliga. Lukustamise võimalusega interaktiivne tahvel on täielikult kaitstud!

Kui soovite oma interaktiivse tahvli jaoks lisakaitset, saate kasutada spetsiaalse interaktiivse tahvli süsteemi. Need interaktiivsed süsteemid pakuvad täiendavat kirjutamisala koos täiendavate valgetahvlitega. Interaktiivsetele tahvlitele juurdepääsu saate täielikult keelata, lukustades liikuvad valgetahvlid.

5) Kokkuvõte

Muidugi võivad iga asutuse vajadused üksteisest erineda, kuid tavakasutajate jaoks kõige olulisemad punktid on; ekraani suurus, Androidi moodul, puuteekraani kvaliteet ja vastupidavus. Mis veelgi tähtsam muidugi on ikka see, et peate interaktiivse tahvli ise proovima. Emko pakub klientidele võimalust interaktiivseid tahvleid ise proovida. Tagame, et leima Teile kõige sobivama interaktiivse tahvli, mis vastab Teie ootustele. Olete alati teretulnud meie showruumi, et proovida meie interaktiivseid tahvle aadressil Liimi 1, Tallinn. Aega kokku leppimiseks võtke palun meiega ühendust.

Kuidas saame Teid aidata?

MEIE KONTOR