Interaktiivne tahvel klassiruumis
Uuenduslikud lahendused oma klassiruumidele ja kontoritele! Meie tooted

Mini Cart

Interaktiivne tahvel klassiruumis

Interaktiivne tahvel klassiruumis

Interaktiivne tahvel ehk interaktiivne ekraan on uuenduslik õppevahend, mida kasutatakse õppimise tõhustamiseks igas õpikeskkonnas ja klassiruumis. Interaktiivne tahvel võimaldab teil kasutada arvuti võimsust, kiirust ja paindlikkust puutetundlikul tahvlil ilma elektroonilise pliiatsi vajaduseta.

Interaktiivne tahvel - Emkotech Nova
Interaktiivne tahvel - Emkotech Noval on palju erinevaid funktsioone, mis on kasulikud klassiruumides.
 

Interaktiivse tahvliga kaasas olevad kasulikud õppevahendid suurendavad teie tootlikkust klassiruumis. Ühe klõpsuga pääsete hõlpsasti juurde erinevatele õppevahenditele kõikjal ekraanil. Mõned kaasatud õppevahendid on taimer, prožektor, ekraani külmutamine, QR-koodiga ekraani lukustamine, ekraani salvestamine, ekraani jagamine, ekraani peal kirjutamine, ekraani sisse-välja ajakava seadmine, AirClassi hääletussüsteem. Integreeritud sinise valguse filtriga vähendage silmade koormust.Kaasas oleva kahe nutika pliiatsi abil saate määratleda pliiatsitel erinevad värvid ja kirjutada korraga kahes erinevas värvitoonis.

Pakume muidugi tasuta rakendusi koos Teie Emkotech interaktiivse tahvli ostuga, näiteks;

  • valgetahvli rakendus
  • ekraani jagamise ja juhtimise rakendus
  • ekraani salvestamise rakendus

Lisaks ühilduvad meie interaktiivsed tahvlid paljude erinevate haridusrakendustega, mis võivad olla kasulikud igas klassiruumis. Pakume oma klientidele alati abi nende kasulike haridusrakenduste leidmisel ja installimisel.

Tehnoloogia arenguga saavad interaktiivsed tahvlid hariduse ja teie klassiruumi lahutamatuks osaks. Võite olla kindel, et õigel kasutamisel on interaktiivsed tahvlid teie klassiruumis alati kasulikud.

Kui pole kindel, milline interaktiivne tahvel teie klassiruumidesse sobib, saate alati lugeda meie uusimat blogipostitust, mis aitab teil valida klassiruumi jaoks sobivaima interaktiivse tahvli.

Olete alati teretulnud meie showruumi, et proovida meie interaktiivseid tahvle aadressil Liimi 1, Tallinn. Aega kokku leppimiseks ja lisaküsimuste puhul võtke julgelt meiega ühendust. Kui teil muidu aega ei ole, alati saame Zoomi kaudu online esitlus teha, et näidata teile, kuidas saate interaktiivseid tahvleid oma klassiruumis tõhusalt kasutada.

Kuidas saame Teid aidata?

MEIE KONTOR


Kas teadsite;

Emko ühendab digitaalse ja analoogse tehnoloogia, kasutades interaktiivsed tahvlid ja valgetahvleid üheskoos. Emko viib haridustehnoloogiad järgmisele tasemele spetsiaalselt loodud lahendustega, mis võimaldavad funktsionaalsusega kaunistada kitsaid ruume.

Meie toote valik

Emkotech GO! 75"
Emkotech Nova 86" Emkotech Nova 86"
Emkotech GO! 65"
Emkotech Nova 65" Emkotech Nova 65"
Emkotech GO! OPS Arvuti
Emkotech Nova OPS Arvuti
 Dokumendikaamera